אודות
המאסטרים בשיווק

אנו מספקים מעטפת פתרונות חדשניים בשיווק מתוך האמונה שתוצאות מרקיעות שחקים בעסקים מגיעות מחיבור בין אנשים

אודות
המאסטרים בשיווק

אנו מספקים מעטפת פתרונות חדשניים בשיווק מתוך האמונה שתוצאות מרקיעות שחקים בעסקים מגיעות מחיבור בין אנשים.

מתחייבים לתוצאות בשיווק

מה הופך אותנו לנינג'ה בשיווק?

אנחנו בנינג’ה מרקטינג יודעים שכדי להצליח אנחנו חייבים לצלוח את האתגר הגדול מכולם והוא להיכנס לארגון ולהיטמע בתוכו כאילו היינו שם מאז ומעולם. כמו נינג’ה אמיתית אנחנו מסוגלים להטמיע את עצמנו באופן בו כולם משלבים ידיים ומבינים מהי המטרה – לגרום להכנסות החברה לנסוק ולהוצאות השיווק להצטמצם! 

לא סתם אנחנו מבינים את החשיבות ולכן אנחנו סוכנות שיווק במיקור חוץ היחידה בישראל שמתחייבת לבקר ככל שידרש בחצר הלקוח. רק כשמרגישים את “השטח” אפשר לקבל החלטות מושכלות ולהגיב בחדות, במהירות ויצירתיות לכל שינוי שמתרחש בשוק.

איתנו המנכ”ל או מנהל השיווק יכולים להיות שקטים לפנות זמן ולהתפקס על ביצוע משימות קריטיות אחרות לקידום החברה. סמנכ”ל שיווק כשירות שלנו (CMOaaS) יבנה עבורכם תוכנית עבודה שנתית ורבעונית ויהיה אמון על ביצוע התוכנית השיווקית הכוללת מיתוג, קידום אורגני של האתר (SEO), קידום ממומן בגוגל (PPC), ניהול עמוד הפייסבוק, אינסטגרם ולינקדאין, אימייל מרקטינג, יחסי ציבור, אוטומציות שיווקיות וקידום בכל אמצעי שיבחר בתוכנית השיווקית. 

בוחרים בנו כל יום מחדש!

איך אנחנו מצליחים?

שיטת עבודה של נינג'ה זאת אומנות

Previous slide
Next slide

אנחנו אוהבים מספרים
כמו שאנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים

0

לקוחות מרוצים

0 +

קמפיינים

0 +

מנויים לבלוג

קצת עלינו

המשימה של נינג'ה

הנסיון העשיר שנצבר במהלך עשור של ניהול השיווק  מוביל אותנו לספק ערך, שירות ותוצאות יוצאי דופן ללקוחותינו ולשפר ללא הרף את השירותים שלנו כדי לענות על הצרכים המתפתחים שלהם.

נינג'ה של חזון

החזון שלנו הוא להיות סוכנות השיווק המובילה עבור עסקים המחפשים פתרון שיווקי שלם ומשולב. אנו מחויבים לעזור לעסקים בכל הגדלים להשיג את יעדי השיווק שלהם תוך בניית מערכת יחסים ארוכת טווח.

לכל נינג'ה יש מטרה

המטרה שלנו היא לעזור ללקוחותינו להגדיל את העסק שלהם ולהשיג הצלחה ארוכת טווח בשווקים שלהם.

החזון של נינג'ה מרקטינג מביא לתוצאות

לא רק "יכולות על" של נינג'ות

מה תקבלו מאיתנו?

מעטפת שיווק מקיפה

מעטפת שיווק מקיפה

אנו מספקים חבילה שלמה של שירותי שיווק, החל מפיתוח אסטרטגיה ועד לביצוע וניתוח. המשמעות היא שהלקוחות שלנו יכולים לקבל את כל מה שהם צריכים במקום אחד, לחסוך זמן ומשאבים ולקבל חבילה שיווקית מקיפה המספקת מענה בכל תחום.

פתרונות מותאמים אישית

פתרונות מותאמים אישית

אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי, ולכן אנו מספקים מעטפת שיווקית מתאימה לצרכים הספציפיים של לקוחותינו. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבין את המטרות, קהל היעד והתקציב שלהם, ומפתחים פתרונות מותאמים אישית העונים על מטרותיהם.

מומחיות וניסיון בשיווק

מומחיות וניסיון

לצוות מומחי השיווק שלנו ניסיון של שנים בעבודה עם עסקים הן גדולים והן קטנים בתחומים שונים. אנו משתמשים בידע המקצועי שלנו ובמומחיות שצברנו עם השנים כדי לספק פתרונות שיווק יעילים שישיגו את התוצאות המיטביות ביותר.

תוצאות מוכחות בשיווק

תוצאות מוכחות

אנו משתמשים בכלים שונים בכדי להוציא נתונים ולספק ניתוחים אודות הצלחת הקמפיינים השיווקיים שלנו ולספק ללקוחותינו דוחות שוטפים על הביצועים שלהם. זה מאפשר לנו ולקוחותינו לקבל החלטות מבוססות נתונים ולשפר ללא הרף את מאמצי השיווק שלהם.

הכירו את האנשים
מאחורי הנינג'ה

ערן אמרגי מנכל של נינגה מרקטינג

ערן אמרג'י

מייסד-שותף ומנכ"ל

מיכל שמעוני מומחית תוכן

מיכל שמעוני

מומחית תוכן וקידום אורגני

ניר קלדרון מומחה קידום ממומן PPC בנינגה מרקטינג

ניר קלדרון

מומחה קידום ממומן - PPC

אלה אטינגר גרפיקאית ומומחית רשתות חברתיות

אלה אטינגר

גרפיקה ומדיה חברתית

נינג'ה?
אותך אנחנו מחפשים

ninja plans

אנחנו מתרחבים ומחפשים אנשי שיווק בעלי נסיון בעולמות הניהול, קידום אורגני (SEO), קידום ממומן (PPC), מיתוג, ניהול פרויקטים ועוד…